Вітаємо!

Вітаємо команду Новогродівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 10 ім. Тараса Шевченка, яка пройшла до другого етапу зйомок шкільного серіалу! Шкільне reality 2.

14:46 29.11.2019

Екскурсія до історичного музею

В День гідності і свободи учні 3 класу Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 9  відвідали Покровський історичний музей. Екскурсія почалася з доісторичних експонатів. Екскурсовод розповіла багато цікавого про минулі часи нашого краю.

14:34 29.11.2019

УКРАЇНА ПАМ’ЯТАЄ

У Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 9  22 листопада 2019 року згадали тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробовування голодом. З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, проведено наступні заходи:

14:13 29.11.2019

Вітаємо переможців І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

Вітаємо Левицьку Олену Олександрівну за вихід у другий, регіональний тур. Вона була найкращою у першому зональному турі, посіла почесне І місце. Побажаємо їй творчого натхнення для досягнення перемоги на рівні області.

11:13 22.11.2019