Засідання робочої групи для організації інклюзивного навчання в закладах освіти міста

Дата: 24.11.2019 12:14

22.11.2019 на базі позашкільного закладу освіти м.Новогродівка відбулося перше засідання робочої групи  для організації інклюзивного навчання в закладах освіти міста.

В робочу групу ввійшли: Інякіна Н.П., головний спеціаліст відділу освіти м.Новогродівка, Макух І.В., методист психологічної служби відділу освіти м.Новогродівка, Вахрамєєва О.В., заступник директора ЗЗСО №7, Присяжна Я.О., заступник директора ЗЗСО №9, Федосєєва Н.П.,  заступник директора ЗЗСО №10, Ватаг О.В., соціальний педагог ЗЗСО №7, Задко А.А., практичний психолог ЗЗСО №7, Педик Т.А., практичний психолог ЗЗСО №10, Федорова І.В., методист ЗДО «Радість», Руснак Р.М., вчитель-логопед ЗДО «Радість».

Члени робочої групи розробили та затвердили план заходів щодо сприяння організації роботи з дітьми, які мають особливі потреби на 2019-2020 навчальний рік.