A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти м. Новогродівка
Дітей вчить те, що їх оточує. Марія Монтессорі

Національно-патріотичне виховання

Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно- патріотичного виховання на період до 2025 року Розпорядження КМУ № 1233-р від 09.10.2020 року   (Концепція)

 

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Історичний контекст національно-патріотичного виховання

Патріотизм як духовно-моральна цінність завжди виступав пріоритетним завданням функціонування держави, становлення суспільства, розвитку особистості. Його головним призначенням є консолідація суспільства для успішного вирішення широкомасштабних суспільно значущих проблем нації.

У зв’язку з цим актуальності набуває проблема виховання у юних громадян патріотизму як почуття належності до країни, українського народу, гордості за державу, відповідальності за її долю. Питання патріотичного виховання особливо актуалізувалися сьогодні, після подій на Майдані, анексії Криму, тривалого збройного конфлікту в східних регіонах нашої держави. Відтак, постала потреба переосмислити проблему патріотизму в умовах сучасних соціокультурних трансформацій і викликів.

Патріотизм – це безумовне за походженням і високосмислове за духовно-моральною мірою почуття-цінність. Метою патріотичного виховання на сучасному етапі є становлення громадянина-патріота, готового самовіддано розбудовувати Україну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти громадянському миру й злагоді в суспільстві.

У змісті патріотичного виховання доцільно зосередитися на оволодінні зростаючою особистістю такими патріотичними цінностями, як любов до рідної землі, держави, родини, народу; формувати національну ідентичність й водночас толерантне ставлення підростаючої особистості до інших народів, культур і традицій; виховувати почуття духовної єдності населення усіх регіонів України, спільності його культурної спадщини та майбутнього.

 

Про проведення у 2020/2021 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  Наказ МОН № 1132 від 11.09.2020 року

 

Підготовка гри у 2020 році

Постанова Кабінету Міністрів України "Про Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання" від 17.10.2018 №845

Наказ УДЦНПВКТУМ від 2.04.2019 року № 29-А "Про затвердження Порядку реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)"

Указ Президента України "Про Стратегію національно-патріотичного виховання" від 18.05.2019 № 286/2019

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з реалізації Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”)" від 22 травня 2019 р. № 352-р

Н А К А З від 03.02.2020 № 16 Про проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – (молодша вікова група) (заочно) у м. Новогродівка      PDF

РЕКОМЕНДАЦІЇ для проведення гри

 

 

 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано