Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю від ЗЗСО І-ІІІ ст. № 7

Новогродівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 долучився до благодійної допомоги важкохворим дітям з інвалідністю та зібрали новорічну посилку сиротам та напівсиротам. Ця допомога буде відправлена до благодійного фонду "Єднання спільноти" для хворих дітей з різних куточків України, які з нетерпінням чекають на день Святого Миколая, Новий рік та Різдво Христове!

16:10 19.12.2019

Семінар для керівників дошкільних навчальних закладів м. Новогродівка

19 грудня на базі ЗДО № 11 "Берізка" проходив  семінар для керівників дошкільних навчальних закладів м. Новогродівка на тему "Актуальність театралізованої діяльності для гармонійного розвитку дошкільників".

15:54 19.12.2019

Благодійний ярмарок «Подарунки МИКОЛАЯ»

У Новогродівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня № 10 ім. Тараса Шевченка за ініціативи міністерства волонтерського руху шкільного самоврядування АСУМ був організований благодійний ярмарок «Подарунки МИКОЛАЯ». Дякуємо, що Ви зробили добру справу!!! #благодійність

15:19 19.12.2019

День Святого Миколая - улюблене свято усіх дітей

У грудні є чудове свято – день Святого Миколая. Воно дуже важливе для дітей, і по-особливому прекрасне. Це свято наповнене дивом і добром. Всі чекають дива, навіть дорослі, і воно дійсно прийде, тільки потрібно повірити.

14:49 19.12.2019

Семінар вихователів закладів дошкільної освіти

13.12.2019 року в закладі дошкільної освіти № 16 «Радість» проведено семінар-практикум «Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи з використанням національних традицій».

14:30 13.12.2019

#ДЕНЬЗБРОЙНИХСИЛУКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці ЗСУ, прийміть щирі привітання від учнів та педагогічних  колективів закладів освіти.

13:33 10.12.2019