Вітаємо з перемогою

Вітаємо переможців міжнародного конкурсу "Мій рідний край" Уханову Валерію, ученицю ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 та її наставника вчителя історії Гаврилову Любов Георгіївну.

19:50 10.10.2019

Лабораторія роботів

8 жовтня відбулося виїзне заняття для юних жителів Новогродівки віком від 8 до 15 років. Його провів студент магістратури факультету КІТАЕР ДонНТУ Сергій Белянський.

19:14 10.10.2019

День працівників освіти м.Новогродівка

У першу неділю жовтня святкують День педагогічного працівника. Третього жовтня в будинку дитячої творчості відбувся святковий концерт присвячений людям з палким серцем, ласкавою усмішкою, мудрістю і щирістю - працівникам освіти.

19:54 09.10.2019

Привітання з Днем працівника освіти

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

16:13 09.10.2019

До Міжнародного Дня захисту тварин в ЗДО

До Міжнародного Дня захисту тварин в ЗДО №34 "Білочка" було проведене практичним психологом Колесніченко Н.І. інтерактивне заняття "Добро лікує" з метою формування у дітей дбайливого ставлення до тварин, уміння співчувати та виховання навичок гуманного ставлення до них.

16:03 09.10.2019

День тварин

Щороку 4 жовтня весь світ відзначає День тварин (Всесвітній день захисту тварин). Сьогодні це свято відзначає свою 88-му річницю. Зародилося воно в 1931 році у Флоренції, на міжнародному конгресі прихильників руху захисту прав тварин.

16:02 09.10.2019