Екскурсія до історичного музею

Дата: 29.11.2019 14:34

В День гідності і свободи учні 3 класу Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 9  відвідали Покровський історичний музей. Екскурсія почалася з доісторичних експонатів. Екскурсовод розповіла багато цікавого про минулі часи нашого краю.

Не менш цікавою була розповідь про рослинний і тваринний світ.
Також діти побачили і почули зворушливі історії про народний одяг, чудові вишивані сорочки, яскраву українську кераміку, вироби з дерева 100 річної давнини. Учні
були задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі.
Велика подяка працівникам музею за надання можливості доторкнутися до минулого нашого краю.