І Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Шановні педагоги! Не дивлячись на виклики пандемії в цьому році ІІІ Всеукраїнський урок доброти набув статусу Міжнародного!  До нього долучились педагоги та учні з  8 країн: Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, Сербії та Хорватії. Вітаємо,  педагогів ЗДО № 9 "Золотий ключик", які стали офіційними учасниками  І Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, який вже в найближчі роки стане доброю традицією для багатьох країн.   Вітаємо:  Харченко Наталію Володимирівну, вихователя ЗДО № 9 "Золотий ключик",  розвага "Домашні улюбленці" Снігову Тетяну Вікторівну, вихователя ЗДО № 9 "Золотий ключик",  розвага "Барбоскіни" Бозорову Лідію Іванівну,  музичного керівника ЗДО № 9 "Золотий ключик", розвага "Барбоскіни" Щиро дякуємо кожному з вас за прикладені зусилля, чудові фотографії, творчий підхід та неймовірні оформлення, які ми побачили у фотозвітах!

16:21 10.11.2020