Свято слова, майстерності та емоцій!

Дата: 23.12.2020 06:55

30 жовтня, у дистанційному форматі, з метою виявлення та підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, підвищення інтересу школярів до вивчення художніх творів, зацікавлення зарубіжною літературою та культурою відбувся ІІ (міський) етап обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова».

Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого входили учителі української  мови, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література». Учасники заходу вражали журі ґрунтовною підготовкою, творчим підходом у виборі репертуару, артистизмом та вмінням передавати емоції. Конкурсантам удалося донести розуміння тексту, своє бачення світу автора та красу слова.

Висловлюємо щиру подяку вчителям та батькам за підготовку конкурсантів, а дітям – за насолоду від почутого художнього слова і майстерність, з якою це слово вони дарували слухачам.

У листопаді 2020 року в дистанційному форматі відбувся обласний  етап конкурсу «Майстер слова», в якому взяли активну участь  переможці міського етапу.

За результатами:

Дипломом  І ступеня нагороджена  Принько Анастасія,  учениця  9 класу  Новогродівського закладу загальної середньої освітиІ–ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка;

Дипломом  ІІ ступеня Ковальова Анастасія, учениця  10 класу  Новогродівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка;

Диплом ІІІ ступеня Сердюк Асія, учениця 5 класу  Новогродівського  закладу загальної середньої освіти I–II ступенів № 9;

Конкурс завершено. Вітаємо переможців та всіх учасників. Бажаємо творчих звершень та наснаги! Чекаємо на нові зустрічі!