Вони створили шедевр!

Дата: 11.05.2023 19:11

Створи шедевр! Ти – геній, ти – митець!

Повір: ти серед тих, що відбулися!

В. Азьомов

Закінчився обласний  інтернет - конкурс літературно - мистецької та педагогічної медіатворчості "Створи шедевр". За підсумковим протоколом журі конкурсу здобувачка освіти Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім.Тараса Шевченка, відмінниця 9-А класу Бондар Вікторія  (учитель - наставник Прокопенко Оксана Миколаївна) отримала диплом ІІ ступеня у номінації "Літературна кав'ярня".

Захід був проведений з метою розвитку медіакультури педагогів та учнів закладів загальної середньої освіти Донецької області, підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, якісного науково-методичного супроводу професійного зростання вчителів регіону, активізації виховної патріотичної роботи серед учнівської молоді Донеччини. Дует «талановитий учитель – обдарована учениця» створили справжній шедевр! Спільна праця  сприяла розвитку інтересу до мовно-літературної (дослідницької) творчості, популяризації активної читацької діяльності. Робота переможців має практичне значення, тому  рекомендована для поширення педагогічного досвіду щодо реалізації інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій у сфері філологічної освіти та створення регіонального електронного ресурсного центру кращих зразків літературно-мистецького та навчально-методичного медіаконтенту.

Дякуємо творчому педагогу - професіоналу за щорічну результативну участь,  якісну підготовку учасників - переможців, вагомий внесок у формування позитивного іміджу нашого закладу. Щиро бажаємо невпинного руху вперед до нових творчих  злетів думок, креативних ідей, успішної самореалізації!