ПОСІБНИК "ІНСТРУКТАЖІ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ У ШКОЛІ"

Дата: 13.12.2023 10:41

"Інструктажі  для безпеки дітей" - підбірка інтерактивних занять для дітей віком 4-18 років, націлених на попередження різного виду насильства щодо неповнолітніх.

В них пояснюється, як  дітям стати більш свідомими власного тіла, його меж та людей поруч, говорити про те, що їм не подобається, як з ними чинять, та володіючи такими знаннями, мінімізувати ризик насильства.

Інструктажі – це перша в середовищі  церкви в Україні збірка інтерактивних занять для дітей та підлітків 4-6, 7-10, 11-14 та 15-18 років, з урахуванням різних етапів дорослішання де зрозумілою мовою  пояснюється, як запобігати та протидіяти насильству, як говорити про насильство із неповнолітніми, як створити безпечний простір.

Читати далі

Інструктажі для безпеки дітей у школі  програма інтерактивних занять