"Онлайн-ризики для дітей в інтернеті. Рекомендації щодо реагування та превенції"

Дата: 13.12.2023 09:21

Шановні партнери!

Раді запросити вас у четвер 14 грудня о 17:00 на онлайн-навчання від ГО #stop_sexтинг "Онлайн-ризики для дітей в інтернеті. Рекомендації щодо реагування та превенції".

Для участі у вебінарі, будь ласка, заповніть форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/fyxZZkWRfycrM4DDA

Нині в Україні 96% дітей є активними користувачами інтернету. Це відкриває для них нові можливості, але так само створює потенційні ризики, такі як кібергрумінг, сексторшен, кібербулінг, онлайн-шахрайство тощо.

Тому ми щиро запрошуємо вас до співпраці, метою якої є ознайомлення учасників вебінару з основними онлайн-ризиками для дітей, правилами безпечної поведінки в інтернеті, надати рекомендації, куди звертатися за допомогою, а також обговорити основні алгоритми реагування на випадки онлайн-ризиків.

Навчання проведе тренер-методолог громадської організації #stop_sexтинг - Василь Філоненко.

Команда Освітнього Кластера