16 листопада - Всесвітній день ґудзика

Дата: 17.11.2023 11:49

Щороку 16 листопада відзначають Всесвітній день ґудзика.

Світланою Панченко, методистом Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, був організований обласний челендж "День ґудзика".

Вчителі технологій громади Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 7, Колосовська Наталія, Новогродівського ЗЗСО І-ІІ ст. № 9, Гульчевська Юлія, Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 11, Луценко Іван, разом з учнями, доєдналися до челенджу, розробили проєкти, підготували матеріали та провели цікаві заходи до цього дня. На онлайн-зустріч Наталія Колосовська, керівник професійної спільноти вчителів трудового навчання, змонтувала відео та представила його на загал. Колеги гідно оцінили роботу вчителів громади, подякували за цікаві факти та нові задуми для роботи на уроках.

Перегляньте цікаві факти про ґудзики, цікаві роботи учнів та майстер-класи вчителів.