30 березня 2023 року

Дата: 31.03.2023 17:24

30 березня 2023 року о 9.00 відбулося засідання ММО вчителів фізичної культури, основ здоров'я, Захисту України, керівник ММО - Ляна Джебженяк.  Розглянули питання: 1. Використання мультимедійних технологій на уроках. 2. Створення кейс технологій.
В ході засідання вчителі демонстрували свої кейс-наробки та обмінювались досвідом. Було прийнято рішення щодо подальшого поповненняи інтерактивної бази кейсів дистанційними уроками.

30 березня 2023 року о 10.00 відбулася друга зустріч творчої лабораторії громади "НУШ: STEM у школі" на тему «ПЛАНУВАННЯ ПРОЄКТУ (уроку)». Обговорили перспективні науково-методичні ідеї щодо розвитку напрямів STEM-освіти в громаді; етапи створення STEM-проєкту(уроку); ідеї майбутніх STEM-проєктів для початкової та базової школи; опрацювали вимоги до планування STEM-проєктів та визначили шляхи до креативних уроків, реалізації діяльнісного підходу в них.

30 березня 2023 року о 13.00 КБНУ "ЦПРПП НМР" проведена підсумкова вебнарада за весняним методичним тижнем. Підведено підсумки засідань професійних спільнот, розглянутих питань; обговорили наповнення кейсів дистанційних уроків, вибір підручників 5, 6 класи, проведення атестації ІІ рівня; оголосили підсумки всеукраїнських олімпіад та конкурсів у громаді. Намітили питання на наступне засідання.

30 березня 2023 року о 14.00 керівники закладів загальної середньої освіти громади, їх заступники та консультант ЦПРПП брали участь у І сесії Дня директора - 2023 року "Менеджмент воєнного та повоєнного часу". Упродовж заходу спікери разглянули питання щодо підготовки закладів до інституційного аудиту (спікер – Красуцька І. В.), упровадження в освітній процес новітніх цифрових технологій, зокрема чату GPT та розумного інтелекту (спікер – Абизов В. Є.), правильного оформлення наказів (спікер – Щербиніна Г. О.), підготовки вчителів до викладання в 6 класах НУШ (спікер – Гарна С. Ю.), посилення резильєнтності в педагогічних колективах (спікер – Бобилева Я. В.).

Прослухавши всіх спікерів Дня директора, учасники мали змогу зареєструватися на управлінський практикум для подальшого вивчення запропонованих тем, які сьогодні є найактуальнішими у сфері управління загальної середньої освіти.