Вітаємо з перемогою!

Дата: 06.04.2023 17:08

Вітаємо Гусєва Іллю, учня 8-А класу, його наставника Рибакову Ольгу Андріївну, учителя української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка з перемогою у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури.

Ілля став переможцем ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, посів почесне ІІ місце у фінальному етапі та отримав диплом 2 ступеня!

Високий результат освітян Новогродівської міської територіальної громади!

Відділ освіти м. Новогродівка  пишається переможним  результатом, щиро вітає Іллю, Ольгу Андріївну, батьків, громаду! Бажаємо нових творчих та інтелектуальних здобутків у майбутньому!