Тренінг "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

Дата: 02.11.2023 08:25

01 листопада 2023 року вчителі початкових класів Новогродівської громади брали участь у тренінгу "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення", проведений Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у межах проєкту «НУШ Імпульс».

Педагоги громади, активні слухачи, організовано, компетентно, професійно пройшли це навчання. Занурились в емоційну атмосферу цікавих практичних завдань, приємного спілкування, взаємодії та роботі у групах. А ще отримали масу корисної інформації і дуже цінний досвід щодо діяльнісного підходу у початковій школі.

Від душі подякували організаторам тренінгу: Наталії Капінус, завідувачці відділу дошкільної і початкової освіти, Ользі Усачовій, методистці відділу дошкільної і початкової освіти, за необхідні сучасні знання щодо запропонованої теми.