Вітаємо вчителів з перемогою!

Дата: 26.05.2022 16:04

Вітаємо вчителів Галицинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 Новогродівської міської ради

Мандрик Світлану Вікторівну (НОМІНАЦІЯ «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи (5–9 класи)» ІІ місце) та Сакуліну Ольгу Олександрівну (НОМІНАЦІЯ «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для базової загальної середньої школи  (5–9 класи)» ІІ місце)  з перемогою у ІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу», організатором якого став Науково-дослідний інститут українознавства.

Ми впевнені, що досвід участі в конкурсі дає Вам сил на подальші звершення.  Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

За результатами рецензування конкурсних робіт учителів та підсумками роботи журі переможцями Конкурсу визначено 52 педагоги Донеччини у восьми номінаціях.

Дивитися новину