Серпнева студія - 2019

Дата: 09.10.2019 15:56

28 серпня 2019 року у освітян Новогродівки відбувся традиційний освітянський форум –  Серпнева студія – 2019 «Дизайн Нової української школи. Рік другий».

У роботі студії взяли участь  учителі, вихователі,  представники місцевої влади, громадських організацій, профспілок.

Учасників Серпневої студії зустріла виставкова експозиція «Впровадження ігрових та діяльнісних практик в освітній процес НУШ». На заході розглядались наступні питання щодо:

• Інноваційної діяльності освітян м. Новогродівка: досягнення та перспективи;
  • Переходу від школи знань до школи компетентностей;
  • Виховної роботи: «Класичні завдання – нові підходи»,  «Не чекаємо змін, а наближаємо їх»;
  • Взаємодії з батьками майбутніх першокласників у контексті забезпечення наступності між дошкіллям і початковою школою;
  • Мистецтво -  унікальне джерело естетичного виховання.

Освітян міста від імені в.о. голови Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Заморської Тетяни Михайлівни привітала голова Новогродівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Мироненко І.В., яка зупинилась на тому, що саме вчитель є ключовою фігурою, провідником змін, що підняття соціального статусу та можливостей для професійного розвитку є нагальною проблемою освітян. Ірина Валеріївна побажала протягом навчального року підтримувати інтерес, завзяття і ентузіазм, щоб кожен день був наповнений новими знаннями, яскравими захопленнями, високими прагненнями, особистими успіхами і дзвінкими нотами веселощів та відпочинку.

Напередодні навчального року відзначено досягнення системи освіти міста, визначено проблемні питання та поставлено завдання на новий навчальний рік.

За матеріалами відділу освіти м. Новогродівка