Дата: 09.10.2019 15:43

Новий навчальний рік розпочався для учнівської молоді міста  Новогродівка з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.  Учні  шкіл міста  святкували цей тиждень особливо.

В рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Олімпійський  тиждень запам’ятається надовго, адже отримано безліч емоцій, позитивних вражень, а рухливі ігри на свіжому повітрі додали гарного настрою та великого задоволення. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашому місті ростуть сильні, сміливі, спритні діти.

З нагоди свята Дня фізичної культури і спорту бажаємо майбутнім спортсменам та вчителям фізичної культури  тільки перемог – як на спортивних майданчиках шкіл, так і за їхніми межами.