Онлайн-опитування щодо проблем конфіденційності персональних даних на сайтах ЗЗСО та їх сторінок у соціальних мережах

Дата: 25.03.2021 15:22

Шановні колеги, батьки!

Доводимо до вашого відома, що ДНУ "Інститут  модернізації змісту освіти" (лист ІМЗО №221/10-581 від 12.03.2021р., за покликанням https://drive.google.com/file/d/18CjM8imhbPm20WycTumBe0imLH2WLlyX/view) проводить онлайн-опитування щодо проблем конфіденційності персональних даних на сайтах ЗЗСО та їх сторінок у соціальних мережах. Просимо сприяти проведенню дослідження, пройдіть опитування за посиланнями:

Опитування проводиться в березні-травні 2021 року на умовах повної анонімності. Участь в анкетуванні є добровільною!