Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо

Дата: 15.02.2022 14:57

Вже стало традицією проведення свята Стрітення 15 лютого в закладі дошкільної освіти № 16 «Радість».

Музичний керівник Юлія Літвіненко підготувала цікавий сценарій. Ведуча свята, Лариса Зеркаль, розповіла, що на Стрітення, обов’язково має змагатися Зима з Весною. В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому і до кінця місяця господарювати.

Вихователі Антоніна Градобоєва, Тетяна Шиленко, Катерина Клименко, Олена Глущук (виконували ролі Зими, Весни, Зайця та Лисиці) провели з дітьми дошкільних груп ігри-розваги, естафети та танцювальний батл, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість.

Ведуча згадала, що на Україні, готуючись зустрічати весну, випікали з тіста «жайворонків» і роздавали їх дітям, щоб росли здоровими і щасливими. Тож і в садочку діти отримали смачних «жайворонків» та попросили їх принести на крилах чарівну весну.

Так, у дружньому колі, вихованці садочку із задоволенням провели Зимоньку та з гарним настроєм зустріли Весну-красну.