Конкурс підручників для 5 класу від видавництва "Навчальна книга - Богдан"

Дата: 21.02.2022 14:43

НОВИНКИ ВИДАВНИЦТВА

ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА

НАВЧАЛЬНА ЛІТЕРАТУРА

Конкурс підручників для 5 класу!

Шановні колеги!

Розпочався Конкурс відбору підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти (наказ МОН України №121 від 04.02.2022).

За результатами І етапу Конкурсу конкурсні комісії ухвалили рішення про доцільність надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» усім нашим підручникам і допуск до ІІ етапу конкурсного відбору підручників для 5 класу.

Тепер ви можете ознайомитися з електронними версіями підручників для 5 класу видавництва «Навчальна книга – Богдан» на сайті видавництва.

• Онатій А.В., Ткачук Т.П. «Українська мова». 5 клас;
  • Ющук І.П. «Українська мова». 5 клас;
  • Чумарна М.І., Пастушенко Н.М. «Українська література». 5 клас;
  • Морська Л.І., Кучма М.О. «Англійська мова» (1-й рік навчання). 5 клас (з аудіосупроводом);
  • Задорожна І.П., Будна Т.Б., Дацків О.П. «Англійська мова» (5-й рік навчання). 5 клас (з аудіосупроводом);
  • Глотов О.Л., Щавурський Б.Б. «Зарубіжна література». 5 клас;
  • Беденко М.В., Клочко І.Я., Кордиш Т.Г., Тадеєв В.О. «Математика». 5 клас;
  • Тріщук І.В. «Інформатика». 5 клас;
  • Сорочинська Н.М. «Вступ до історії України та громадянської освіти». 5 клас;
  • Кондратова Л.Г., Федун С.І., Чорний О.В. «Мистецтво». 5 клас.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПІДРУЧНИКИ

Усі підручники видавництва «Навчальна книга – Богдан» мають безкоштовні електронні додатки та забезпечені відповідними навчально-методичними комплектами.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЕЛЕКТРОННІ ДОДАТКИ

Кожен учитель, який вибере підручники видавництва «Навчальна книга – Богдан», отримає календарне планування та конспекти уроків безкоштовно.

Із 16 до 25 лютого 2022 року ІМЗО організовує проведення онлайн- презентацій учасниками Конкурсу авторських концепцій їхніх підручників, які ви можете переглянути.

ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Із 28 лютого по 4 березня 2022 року ознайомлюйтесь та обирайте підручники для 5 класу за фрагментами електронних версій оригінал-макетів в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за посиланням lib.imzo.gov.ua у розділі «Конкурс підручників».

Тепер саме від вас, учителів, залежить, за якими підручниками будуть навчатися учні п’ятих класів.

Facebook Instagram E-Mail Custom