О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Дата: 28.12.2022 14:17

Шановні  батьки учнів та вихованців закладів освіти Новогродівської міської територіальної громади!

Відділом освіти м. Новогродівка організовано роботу Консультаційних пунктів для отримання допомоги у сфері освіти, з метою охоплення дошкільною, загальною середньою освітою дітей дошкільного і шкільного віку, надання їм послуг психологічної підтримки до початку організації роботи закладів освіти громади в режимі офлайн.

Працівники консультаційних пунктів здійснюватимуть  прийом осіб з 09.01.2023 в приміщенні Будинку дитячої творчості, для дошкільнят, та Новогродівському ОЗЗСО № 7, для школярів, в понеділок та середу з 9.00 до 12.00.

Запрошуємо учнів, вихованців, батьків на консультації.