Інструктивно-методична нарада з керівниками закладів освіти Новогродівської міської територіальної громади

Дата: 28.12.2022 12:27

26.12.2022 р. – відбулися інструктивно-методичні наради відділу освіти, центру професійного розвитку педагогічних працівників з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної освіти.

Розглянуті та вирішені питання щодо семестрової звітності, створення консультативних пунктів для здобувачів освіти, облаштування тимчасових укриттів, підвищення кваліфікації та атестації педагогів, педагогічної інтернатури, підсумків ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, планування участі в ІІІ (обласному) етапі олімпіад, відкриття Школи розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників «Цифровий вояж).