Що зробити у червні: 12 акцентів для завуча

Дата: 24.05.2022 12:22

Спланувати професійне життя у червні допоможе стаття у журналі «Заступник директора школи». До уваги — обов’язкові справи завуча з термінами виконання, відповідальними особами та нормативними підставами з огляду на режим воєнного стану

Читати

Як виконати обов’язкові 15 годин підвищення кваліфікації
з теми інклюзивної освіти

Загальна кількість академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного працівника протягом п’яти років, яка оплачується за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, не може бути меншою за 150 год. Із них не менше 10%, тобто 15 год, обов’язково мають бути спрямовані на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок роботи з учнями з особливими освітніми потребами. У статті — пропозиція, як і де це зробити.

Інші теми, які стануть у пригоді завучу:

Скористатися