Вища школа освітнього менеджменту

Дата: 16.06.2022 12:05

Колего, з вересня цього року проєкт НУШ діятиме у всіх 5-х класах. Найбільше запитань у вчителів та завучів про формувальне оцінювання —  як застосовувати його у 5-х, а далі і в інших класах. Курс підвищення кваліфікації "Оцінювання навчальних досягнень учнів за вимогами НУШ" від Вищої школи освітнього менеджменту працює на випередження. Будьте готові до нового навчального року!

Яка користь від навчання для Вас:

навчитеся реалізовувати АЛГОРИТМ організації формувального оцінювання

легко розробите завдання для оцінювання результатів навчання учнів на компетентнісній основі

отримаєте для роботи багато технік формувального оцінювання і зможете застосувати їх на всіх уроках, незалежно від предмета, який викладаєте

навчитеся визначати навчальні цілі до уроку та критерії оцінювання відповідно до навчальних цілей

отримаєте СЕРТИФІКАТ про підвищеня кваліфікації на 30 годин/ 1?кредит ЄКТС
Хочу навчатися

Тільки зараз для Вас діє знижка на навчання у Вищій школі освітнього менеджменту! Обирайте цей або інший курс підвищення кваліфікації усього за 60% вартості!

Обрати курс

Телефонуйте 0 800 21 20 12 і наш менеджер допоможе оформити навчання