МОВА – ДУХОВНИЙ СКАРБ НАЦІЇ

Дата: 21.02.2022 11:47

21 лютого 2022 року, дошкільнята ЗДО № 34 «Білочка» долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Цей день у  закладі був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство.
   Під час тематичних  занять вихователі Кецик М.М., Чуба Т.С.  ознайомлювали дошкільників зі зразками українського фольклору, творчою спадщиною Тараса Шевченка та Лесі  Українки. Завдяки дидактичній грі «Намисто складаю - рідну мову вивчаю!», вихованці розкривали багатсво і чарівність української мови, закріпили правильність вимови українських слів.
        Створювали настрій свята і оформлені національні куточки.
       Малеча радо взяла участь у заходах  шанування рідної мови.