Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Дата: 23.02.2023 10:46

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН, мета якого виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Юні науковці Новогродівської громади  результативно завершили участь у обласному етапі Конкусу.

І місце посіла Сапліна Крістіна, учениця 11 класу   Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №7. Робота «Використання SaveEcoSensor (станції моніторингу якості повітря) для дослідження стану повітря у місті Новогродівка».  (Відділення екологія та аграрні науки, секція охорона довкілля та раціональне природокористування). Науковий керівник: Авер’янова Юлія Геннадіївна.

ІІ місце зайняла Полоус Єлизавета, учениця 9 класу Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №10 ім.Тараса Шевченка з роботою  «Дослідження різних сортів чаю та їх вплив на організм людини» (Відділення хімія та біологія,  секція хімія). Науковий керівник: Іванченко Ганна Сергіївна.

ІІ місце посіла Сіденко Софія, вихованка  обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» КПНЗ «ДОМАНУМ»,  учениця 10 класу Новогродівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів № 10 імені Тараса Шевченка з роботою “Енергозбереження в сучасному закладі освіти”.  Науковий керівник: Кушнаренко Ірина Миколаївна.

Учасницею ІІ (обласного) етапу стала – Ольховик Олеся, учениця 11 класу Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №10 ім. Тараса Шевченка, з роботою  «Слово о полку Ігоревім – дорогоцінне художнє надбання українського народу». Науковий керівник: Антоненко Тетяна Миколаївна.

Вітаємо учнів та їх наставників з високою оцінкою представлених робіт. Пишаємося Вами та бажаємо натхнення і перемог в майбутньому!