Нарада директорів ЗЗСО громади

Дата: 23.02.2023 10:29

Відділ освіти м.Новогродівка спільно з КБНУ  «ЦПРПП Новогродівської міської ради» 20.02.2023 провели нараду директорів закладів загальної середньої освіти Новогродівської міської територіальної громади. На нараді було розглянуто ряд важливих питань. Начальник відділу освіти м.Новогродівка Алла Борковець наголосила на важливості виконавчої дисципліни в умовах воєнного стану, акцентувала увагу на нових аспектах національно-патріотичного виховання учнів, ознайомила директорів з особливостями організації відпочинку учнів громади в березні в м.Кам’янець-Подільський. Перед учасниками виступила директорка КБНУ «ЦПРПП Новогродівської міської ради» Валентина Рудько, яка розповіла про перебіг та перспективи проходження педагогами закладів освіти громади курсів підвищення кваліфікації.