Чергове підкорення інтелектуального Олімпа!

Дата: 23.02.2023 10:17

Фото без опису

Здобувачі освіти Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка вчергове сягнули вершин інтелектуального Олімпа!

Переможцями обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури стали Гусєв Ілля (учень 8-А класу посів І місце, учитель Рибакова Ольга Андріївна) та Ольховик Олеся (учениця 11-А класу посіла ІІ місце, учитель Антоненко Тетяна Миколаївна). Любов до рідної мови, милозвучного українського слова, наполегливість, відповідальність учасників та високий професіоналізм педагогів принесли здобуток у переможну скарбничку закладу і міста. Вони передали естафету наступним учасникам інтелектуальних змагань.

Юні дослідники за підтримки  своїх учителів-наставників  взяли участь в обласному етапі конкурсу–захисту науково – дослідницьких робіт в Малій академії наук України в Донецькій області. Наш заклад представляли: учениця 9-Б класу Полоус Єлизавета  (секція «Хімія», наставник Іванченко Ганна Сергіївна), учениця 10-А класу Сіденко Софія (секція "Фізика" «Екологічно безпечні  технології та ресурсозбереження», наставник Кушнаренко Ірина Миколаївна), учениця 11-А класу Ольховик Олеся (секція «Українська література», наставник Антоненко Тетяна Миколаївна). Який важкий і довгий пошуково – дослідницький шлях пройшли учасниці! Робота тривала місяцями, в позаурочний час, під час канікул, у вихідні дні. Завжди поряд були наукові керівники – рідні, найкращі вчителі – професіонали, які змогли прищепити любов до свого предмета, навчити, мотивувати, підтримати, підказати, вболівати та поставити на крило надії й успіху своїх підопічних. Полоус Єлизавета та Сіденко Софія стали переможцями і посіли почесне ІІ місце серед учасників у своїх предметних секціях.

Слова подяки звучать всім за величезну підготовку та високу результативність. Наш педагогічний колектив дає міцні знання здобувачам освіти, плідно засіває освітянську ниву Новогродівки, впевнено тримає смолоскип наукових знань, крокує разом з учнями та їхніми батьками  до переможних вершин!