Добро починається з тебе!

Дата: 20.02.2023 10:11

У нашому світі сьогодні багатьом не вистачає доброти та тепла від близьких людей, а шалений темп життя змушує людей пристосовуватися до реалій буденності. Комусь заважає втома, хтось через справи не помічає того, що відбувається навколо, а інший просто байдуже проходить повз людину, яка потребує допомоги.

День спонтанного прояву доброти – це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє! У 7-Б класі було проведено виховну годину "Хай оживає істина стара: людина починається з добра", на якій були присутні практичний психолог закладу Педик Т.А. та представниця громадської організації міста "Здійсненна Мрія" Передерієва Ю. П. Учні переглянули презентації, створили асоціативний кущ до слова доброта, разом із гостями висловлювали власні думки чи потрібно робити добрі справи. Висновок, зроблений учнями, був одностайним: робити добро зовсім нескладно, а результат у добрих справ і вчинків колосальний. Творіть добро скрізь, де б ви не були, пам'ятайте про те, що ми всі - люди! Добро починається з тебе! ДОБРО ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОБРОМ!