Якісні та сучасні ресурси
Якісні та сучасні ресурси
Працюєте зараз з дітьми та молоддю та потребуєте освітніх ресурсів?
Напишіть нам повідомлення - скільки наборів та чого, куди та кому відправити - на betterinternetcentre@gmail.com
Відправимо Новою поштою безкоштовно. Оплата послуг пошти ваша.
Що маємо?
Всесвіт можливостей - унікальний ігрофікаційний інструмент для уроків та позакласних заходів, навчань та методичних об'єднань, тренінгів та семінарів
30 якісних та зручних карток з ілюстраціями щоденних життєвих ситуації, пов’язаних з використанням Інтернету та реалізацією прав людини;
- інструкція, яка містить детальні описи 15+ варіантів вправ та питання до них;
- простір для обговорення загроз та можливостей, реалізації та захисту прав людини в онлайновому просторі (для уроків "Правознавство" та "Громадянська освіта", заходів з протидії булінгу та кібербулінгу, до кампанії "16 днів проти насильства" тощо);
- мінімум часу для підготовки якісного, змістовного та цікавого заходу
Старт - набір карток для фасилітації процесу навчання та проведення якіних тренінгів та семінарів, зустрічей та ігор.
Зміст ілюстрацій 45 карток – це п’ять тем зображень та дев’ять кольорів зворотного боку карток.
Набір “Старт” розроблено для якісного проведення:
- знайомства;
- очікувань;
- рефлексії;
- актуалізації знань з теми;
- оцінки досвіду з теми;
- зворотного зв’язку;
- відкритого діалогу в групі;
- формування малих груп різними способами на будь-якому етапі заходу;
- організації дозвілля (ігри Крокодил, Меморі) тощо.
-
Інструкція містить детальний опис 8+ варіантів для роботи з аудиторією, різною за віком, мовою спілкування й кількістю учасників та учасниць.
Набір з 4 плакатів “Безпека онлайн” (Арт. SKLK05-08), що містить:
Плакат «ТОП-10 думок для моєї безпеки в Інтернеті» (середня та старша школа) (Арт. SKLK05)
Плакат «10 порад від Скроліка для твоєї безпеки в Інтернеті» (молодша школа)(Арт. SKLK06)
Плакат «Безпека дитини онлайн: що можуть зробити батьки» (дитячий садок та молодша школа) (Арт. SKLK07)
Плакат «Безпека дитини онлайн: ідеї для батьків» (середня та старша школа) (Арт. SKLK08)
«Онлайк» – новий навчально-методичний посібник щодо освіти з безпеки в інтернеті для професійних спільнот
Онлайнову версію посібника можна завантажити за покликанням: https://www.osce.org/files/f/documents/0/f/483533.pdf
Друге видання посібника з безпеки в інтернеті має нову назву – «Онлайк» та ставить перед собою амбітну мету – допомогти професійним спільнотам в Україні відшукати натхнення та ідеї, посилити ефективність заходів для розвитку компетентностей безпечної поведінки дітей і молоді в інтернеті, сприяти реалізації й захисту прав дитини та прав людини в сучасному цифровому світі.
У посібнику містяться детально розроблені вправи й інформаційні матеріали для висвітлення теми безпечної поведінки в інтернеті у професійній діяльності з дітьми, молоддю та професійними спільнотами.
Посібник також містить теоретичний матеріал про безпечну поведінку в інтернеті, опис занять і тренінгових вправ з розвитку компетентностей безпечної поведінки в інтернеті:
- «Повага до прав людини онлайн»;
- «Участь онлайн»;
- «Збереження здоров’я під час роботи з цифровими пристроями»;
- «Звернення по допомогу та захист».
Використовувати вправи можна окремо чи адаптувати їх відповідно до потреб цільової аудиторії – дітей, молоді, батьків та/чи осіб, що їх замінюють, освітянської й бібліотечної спільнот, працівників і працівниць молодіжної, соціальної, правоохоронної сфер.
«Онлайк» – це друге оновлене видання навчально-методичного посібника «Керівництво із соціально-педагогічного супроводу формування безпечної поведінки підлітків в інтернеті». Перше видання схвалила для використання в закладах освіти комісія з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» № 21.1/12-Г-761 від 09.11.2017).
Ця публікація видана за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Усі права захищені. Зміст цієї публікації можна безкоштовно копіювати та використовувати для освітніх та інших некомерційних цілей за умови посилання на джерело інформації. Координатор проектів ОБСЄ в Україні не несе відповідальності за зміст та погляди, висловлені у цій публікації.
ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 2023
7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).
Центр кращого Інтернету запрошує долучитися до спільного проведення цього дня в Україні у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:
- Реєструйте свою підтримку та отримуйте відкритий цифровий бейдж “Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2023” за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB;
- Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;
- Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги #SID2023 або #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету, #ДеньБезпечногоІнтернету2023
Відповідаємо на ваше запитання щодо бейджів та сертифікатів з організації заходів до Дня безпечного інтернету - бейджі видано ще до 24 лютого. Сертифікати генерувались протягом дня, зараз тоді, коли є інтернет. Всі питання також вирішуємо в індивідуальному порядку - пишіть, всім відповідаємо як можемо.
Якщо Ви не отримали бейдж та сертифікат, будь ласка:
1. перевірти пошту, з якої реєструвались (зокрема і спам) - має бути повідомлення про те, що вам видано бейдж на платформі https://www.badgecraft.eu/uk
2. якщо раптом це повідомлення вже видалили, заходьте у свій акаунт на платформі https://www.badgecraft.eu/uk з поштою, за якою реєтрувались, і схвалюйте отримання бейджа. Тоді ми це бачимо в системі і генеруємо вам сертифікат.
Будь ласка, зверніть увагу на ваше ім'я акаунту на платформі - так воно буде написано і у сертифікаті. Ви можете змінити його на правильне і тоді пишіть нам, ми перегенеруємо сертифікат, щоб ви мали гарний і правильний сертифікат, який можете і далі використовувати.
З будь-яких питань пишіть у приватні чи на betterinternetcentre@gmail.com
Намагаємось всі питання вирішити.