Загальношкільний конкурс малюнків «#Разом_до_перемоги»

Дата: 15.02.2023 09:20

З 1 по 12 лютого 2023 року у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка проведено конкурс малюнків «#Разом_до_перемоги».

Конкурс ініціювали представники органу учнівського самоврядування АСУМ (асоціація учнівської молоді).

Цей конкурс мав на меті морально підтримати воїнів ЗСУ, розвивати у молоді почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави.

На конкурс було надіслано 54 фото робіт учасників. Малюнки були виконані у різних художніх техніках: гуаш, акварель, графіка, та змішані техніки. Сюжети робіт були різноманітні, цікаві та креативні, несли емоційний та патріотичний характер.

За підсумками голосів було визначено переможців:

1.Звіринська Софія 5-Б;

2.Гордєєва Кіра 1-А;

3.Папіна Катерина 6-Б;

4.Маковій Марія 2-А;

5.Цицик Давид 2-А;

6.Косенко Дмитро 2-А;

7.Іщенко Поліна 2-А.

Малюнки всіх учасників візьмуть участь в обласних і Всеукраїнських конкурсах.