І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата: 21.01.2021 09:11

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України – найбільш масовий і значущий захід країни, спрямований на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, оволодіння методами наукового пізнання дійсності, а також на активізацію дослідницького інтересу.

З метою підтримки талановитої учнівської молоді, підготовки майбутньої наукової зміни 19 лютого 2021 року проходив І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Конкурс проходив  дещо в незвичних умовах – відповідно до карантинних правил ми змушені були  проводити його онлайн, але це ніякою мірою не вплинуло на результати наукової діяльності учнів.

На І (міський) етап конкурсу-захисту було  представлено   5  науково-дослідницьких робіт  з  5 секцій у 4  відділеннях:

Відділення філософія та суспільствознавство:

секція  соціологія

Бичкова Софія, учениця 10 класу Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №7, науковий керівник  Соколенко Юлія В’ячеславівна.

секція теологія, релігієзнавство та історія релігії

Євсєєва Олеся,  учениця 11-А класу Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №7, науковий керівник   Гаврилова Любов Георгіївна.

Відділення  наука про Землю:

секція геологія

Ольховик Олеся, учениця 9 класу Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №10 ім. Тараса Шевченка, науковий керівник  Єжилова Алла Михайлівна.

Відділення  математика:

секція математика

Брильов Микита, учень 8 класу  Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №10 ім. Тараса Шевченка, науковий керівник  Полоус  Олена Миколаївна.

Відділення  історія:

секція історія України

Деркунський  Андрій, учень 7 класу Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ст.№11, науковий керівник:  Деркунська Надія Василівна.

Журі відмічає високий рівень знань з обраних тем і різнопланову тематику науково-дослідницьких робіт, самостійність та обґрунтованість.

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України стали:

Бичкова Софія,  Ольховик Олеся,  Євсєєва Олеся.

Ми пишаємося кожним з вас, дорогі МАНівці, адже ви – по праву вважаєтеся науковою елітою учнівської спільноти.

Бажаємо вам наснаги, прагнення вчитися, працювати над собою, розвивати свої здібності. Нехай участь у конкурсі-захисті відкриє нові перспективи – для вас, для нашої громади і для України.