Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Дата: 17.10.2022 07:51

Мета конкурсу - популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Нормативна база

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.10.2013 № 1437 "Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності "Бобер", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 р. за № 1846/2437

Більш детальну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»