Новогродівська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

* ПЕРЕЙТИ НА САЙТ Новогродівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

Окремі питання щодо оплати праці та трудових відносин

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.04.2022 № 401 «Про спрямування коштів до резервного фонду державного бюджету»

* Щодо тривалості щорічних відпусток педагогічним та іншим працівникам закладів освіти у період дії воєнного стану

Постанова Кабінету Міністрів України від 10.03.2022 № 245 «Про спрямування коштів до резервного фонду державного бюджету»

ЗАЯВА Ради Федерації профспілок України до органів державної влади щодо перешкоджання законній діяльності профспілок та протиправній конфіскації їх власності

Вакцинація педагогів проти COVID-19 та допуск до роботи

Роз'яснення Мінекономіки щодо відсторонення від роботи

Листи-відповіді Міністерства охорони здоров'я та Державної служби України з питань праці на звернення освітнього омбудсмена щодо вакцинації проти COVID-19 та допуску до роботи з 8 листопада. Крім того, офіційні роз'яснення з цих питань можно переглянути за посиланням: https://youtu.be/9IALadsqOLM  Брифінг Міністерства охорони здоров’я України.

Інформація про перелік працівників, які підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити з місць щодо трудових відносин з педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти, які стали пенсіонерами після 1 липня 2020 року повідомляє наступне.

*   Галузева угода на 2021-2025 рр.

*  Щодо попередження про зміну умов праці

Щодо неприпустимості прийняття зазначеного законопроекту, як такого, що значно звужує права працівників, зокрема педагогічних і науково-педагогічних: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення», внесеного народним депутатом України Третьяковою Г.М. та іншими народними депутатами України, реєстр № 3515 від 20.02.2021, прийнятого 02.06.2021 в першому читанні. (Дивитися постатейні зауваження)

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України в доповнення до листа від 18.02.2021 № 02-8/135 щодо атестації медичних працівників закладів освіти у 2021 році просить врахувати наступне: (читати далі)

Відповідь МОН щодо встановлення надбавки за престижність у 2021 році

*Постанова КМУ від 20.01.2021 № 29 "Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузів бюджетної сфери"

* Щодо роботи близьких осіб у закладах освіти_21.01.2021

Щодо оплати праці педагогічних працівників під час дистанційної роботи та роботи на самоізоляції

З приводу постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2020 №1149 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. №822 та зупинення її дії»

Щодо передбачення видатків на підвищення кваліфікації педпрацівників у 2021 році

Щодо розгляду колективних звернень первинних профспілкових організацій працівників освіти і науки України стосовно реформування оплати праці педагогічних і науковопедагогічних працівників

Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників

Як перевести педагогів-пенсіонерів на строкові трудові договори

ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК щодо правомірності звільнення педагогічних працівників пенсійного віку

Лист МОН від 08.04.2020 № 1-9_201 "Щодо нагальних питань впровадження ЗУ "Про повну загальну середню освіту""

Лист Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України "Щодо скасування доплат" від 17.04.2020 № 09-10/69

Лист МОН від 16.04.2020 № 1-9_213 "Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року"

Лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити щодо оплати праці працівників, які працюють за сумісництвом, як в одному так і декількох закладах та установах освіти, а також збереження заробітної плати на час оголошеного Кабінетом Міністрів України карантину

Лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки України стосовно припинення до 1 липня 2020 року безстрокових трудових договорів з керівниками державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, а також з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком, інформує, що на даний час органами виконавчої влади не встановлено механізму їх реалізації.

Лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки України до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини стосовно дискримінації педагогічних працівників в частині прав на працю за віковою ознакою у Законі України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020№ 463-IX, оприлюдненого 17 березня

ЗАХИСТ ТРУДОВИХ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ – ВАЖЛИВЕ ЗАВДАННЯ ПРОФСПІЛОК

Щодо вчителів-пенсіонерів

Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти