Осінній ярмарок

Дата: 20.10.2019 16:23

Раніше, зазвичай, у цей час люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб похвалитися вирощеними овочами й фруктами. Учні школи вирішили пригадати традиції наших пращурів і створити в школі невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить осінній ярмарок у Новогродівському ЗЗСО І-ІІ ст. №9. Так було й 17 жовтня. Від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту. Всі товари приготовлені вдома, акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані — готові до вживання, аби відразу можна було розставити усі страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, учителям, батькам — усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.