Організація роботи дистанційного навчання дітей з особливими потребами

Дата: 22.09.2020 15:44

Шановні колеги!   Студія онлайн-освіти EdEra  пропонує інформацію щодо організації роботи дистанційного навчання дітей з особливими потребами.

Визначаємося з поняттями

Дитина з особливими освітніми потребами? Або з додатковими потребами? Особливі люди? Люди з особливими властивостями? З обмеженими здібностями? Все ще не знаєте, як правильно? Дивіться відео

Техніки, щоб зменшити стрес і тривожність

1. Посібник «Релаксація для дітей удома, щоб зменшити стрес і тривожність».
  2. Приклад «Термометру настрою»
  3. Сигнальні картки для друку

Інструкції для сервісів:

1. Google Календар як органайзер для вчителів та учнів

Безкоштовні онлайн-курси:

1. Онлайн-курс «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами». Докладніше про курс за покликанням.
  2. Онлайн-курс «Участь батьків у організації інклюзивного навчання». Докладніше про курс за покликанням.

Корисні покликання

1. Стаття «Як організувати дистанційне навчання для дітей з ООП. Досвід вчителів»

2. Посібник «Асистент вчителя у закладі загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання»

3. Матеріали для уроку про коронавірус і здоров’я від ГО «Бачити серцем»