Послуги для дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 30.08.2021 14:47

Завдяки укладеній Угоді про співпрацю  Новогродівської міської ради та Іллінівської селищної ради протягом серпня 2021 року фахівці Іллінівського інклюзивно-ресурсного центру визначили освітні програми для 17 дітей дошкільного та шкільного віку, що проживають (навчаються) на території Новогродівської міської ради, які потребують додаткової уваги спеціалістів. Надали всім бажаючим консультації та кваліфіковану допомогу щодо психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

На базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Новогродівської міської ради  для асистентів учителів, практичних психологів, вихователів та педагогів 20.08.2021 проведено семінар «Фахівці Інклюзивно-ресурсного центру про інклюзивну освіту».

Висловлюємо вдячність міській бібліотеці для дорослих за надання спеціальної літератури по інклюзії для ознайомлення  та використання в роботі.