Тиждень театралізованої діяльності "У світі казки чарівної"

Дата: 12.10.2021 13:43

Інтерес до музично-театралізованої діяльності, культурних цінностей,  різнобічних уявлень про дійсність можна було побачити в закладі дошкільної освіти № 16 «Радість» на Тижні театралізованої діяльності, який проводився з  5 жовтня по 08 жовтня.

Під час тематичного тижня кожна дитина змогла відчути радість від зустрічі з казкою, театралізованим дійством. Упродовж тижня вихователі та музичний керівник Т.М. Колєсніченко разом з дітьми інсценізували казки: старша група – казка «Ананас» (вихователь Л.М. Зеркаль), «Ріпка ХХІ століття» (вихователі: А.Ю. Калоша, Л.М. Басюк, А.О. Градобоєва, Г.В. Белан, К.О. Папаіка, Т.Г. Шиленко).

Юні актори в казці «Ананас» проявили свою майстерність, сценічну культуру, а вихователі вражали своєю акторською грою, бо ніщо так не зближує дорослих і малих, як злагоджена та творча співпраця задля досягнення омріяного результату, який втілився у справжній вернісаж Тижня театралізованого дійства.

Інсценізація казок подарувала малечі багато посмішок, гарних емоцій, майстерності перевтілення в казкових персонажів.