Електронна реєстрація в Заклади загальної середньої освіти

Дата: 12.04.2021 10:42

Шановні відвідувачі: колеги та батьки!

Повідомляємо, що в рамках системи ІСУО працює портал автоматизованої реєстрації в 1 клас SCHOOL.ISUO.ORG.

На порталі батьки можуть обрати заклад освіти, подати заяву, підтвердити її скан-копіями документів і отримувати інформацію щодо зарахування.

Заклад освіти може оброблювати та створювати заяви, а з червня автоматично створити наказ щодо зарахування дітей. Першокласники, додані до
SCHOOL.ISUO.ORG, можуть бути автоматично проімпортовані до програми "КУРС: Школа" на початку нового навчального року.

Звертаємо увагу, що підключення і використання порталу є безкоштовним для ОУО, закладів освіти (користувачів "КУРС: Школа") та батьків.

Детальніші інструкції по роботі батьків і шкіл доступні у розділі ПІДТРИМКА.