Нормативно-облікова документація асистента вчителя: яку вести та як оформлювати

Дата: 13.06.2022 09:18

У свіжому номері журналу «Заступник директора школи» — стаття, що допоможе асистенту вчителя заповнювати оптимальну кількість посадових документів. БОНУС — приклади оформлення та бланки документів:

????Орієнтовний графік роботи асистента вчителя за видами діяльності (формами роботи)

????Журнал обліку роботи та спостережень за годинною послідовністю діяльності

????Журнал обліку роботи та спостережень за формами роботи

Взяти в роботу

Відповіді на Ваші запитання ?

Чи можна зараховувати дітей до 1-го класу без наказу управління освіти про початок прийому документів? Як діяти, якщо такого наказу немає?

Чи можна відраховувати учнів з числа тимчасово переміщених, якщо вони змінюють місце проживання без попередження й не виходять на зв’язок?

? Якщо дитина, яка була тимчасово переміщена, повертається на навчання до свого закладу освіти, чи потрібно документально це підтверджувати?

Чи може відділ освіти перевіряти, як працюють педагоги в умовах воєнного стану?

? Чи буде в цьому році навчальна практика та екскурсії для учнів?

Читати