ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка

Новогродівський заклад загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів № 10 ім.Тараса Шевченка

Заклад заснований 1959 році

Адреса: м. Новогродівка, вул.О.Кошевого буд.38,

Електронна адреса:  shkola10@i.ua

Сайт школи: http://nvgr10.school.org.ua/

Сторінка у Фейсбуці:   https://www.facebook.com/draivtv/

Директор закладу

Самоздра Людмила Федорівна – відмінник освіти України, учитель-методист, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, депутат Новогродівської міської ради

Віхи зростання іміджу закладу

2000 рік – реєстрація дитячої організації самоврядування АСУМ (асоціація учнівської молоді), впровадження в освітній процес моніторингових досліджень.

2001 рік – створення учительського вокального ансамблю «Рушничок».

2003 рік – створення шкільного наукового товариства старшокласників «Інтелект», відкриття першого комп’ютерного класу, введення профільного і допрофільного навчання.

2010 рік – відкриття шкільного медіацентру: з 2004 р. випускається шкільна газета «Завжди в десятку», з 2010 р. – функціонує шкільна радіостудія «Хвиля драйву», через радіомережу виходять в ефір радіолінійки; відкриття другого комп’ютерного класу.

2011 рік – учні стали лауреатами в Міжнародному конкурсі наукових творчих робіт з математики й історії (Франція, Іспанія).

2012-2017 роки - щорічні перемоги команди в обласному фестивалі шкільної преси «Юнкорівська майовка» в різних номінаціях.

2012-2017 роки – перемога шкільної радіостудії «Хвиля драйву» в обласному конкурсі шкільних ЗМІ «Жми на RECord!».

2013 рік – заклад став дипломантом IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013» м.Київ.

2014 рік – заклад став лауреатом обласного конкурсу інноваційних розробок в тематичній номінації «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Сучасні заклади освіти – 2014».

2016 рік - початок функціонування шкільного телебачення «Драйв TV».

2014-2017 роки - перемоги учнів в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН, у Міжнародній конференції «Майбутнє України очима молоді», Міжнародній історико-краєзнавчій конференції «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».

2017 рік – переможці Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну!».