Зовнішнє незалежне оцінювання

Читати більше >>>>

18.02.2021 «Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України» «Вступ-2021 "Успішна історія Андрія з Донецька»«Вступ-2021 "Успішна історія Карини з Луганська».

02.02.2021 Інформація для випускників

02.02.2021 Інформація для керівників закладів освіти

З метою інформування освітян, учнів, батьків з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, пробного ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти з 18 листопада розпочав розміщення серії озвучених презентацій на youtube каналі ДРЦОЯО - https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOkO

Вже у загальному доступі презентації "Особливості ЗНО-2021", "Особливості ЗНО з української мови та української мови  і літератури", "Особливості ЗНО з математики", реклама пробного ЗНО.

ЗНО та ДПА у 2021 році: основні новації

Графік проведення зовнішнього оцінювання 2021 році

У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.

ЗНО-2021: українська мова/українська мова і література (актуальні питання)

Відео

ЗНО-2021: ОНОВЛЕНІ СЕРТИФІКАЦІЙНІ РОБОТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Особливості ЗНО-2021 з математики