Відділ освіти

Мережа класів закладів загальної середньої освіти Новогродівської міської територіальної громади на І семестр 2023-2024 н.р. станом на 05.09.2023 року

Мережа класів в  закладах загальної середньої освіти територіальної громади  Новогродівської міської ради   І семестр 2022-2023 н.р. станом на 05.09.2022

Мережа класів закладів загальної середньої освіти Новогродівської міської територіальної громади ІІ семестр  2022-2023 н.р. станом на 02.01.2023 року

Історична довідка

Свій початок історія освіти міста відраховує з 1940 року, коли в одноповерховій будівлі барачного типу, який складався з чотирьох кімнат, розташувалася початкова школа. За ці роки окрім шкіл та дитячих садочків в місті функціонували Новогродівська середня школа робочої молоді № 11 (філіал Селидівської вечірньої школи), міське професійно-технічне училище № 63 (засноване у 1947 році) та професійно-технічне училище № 11 (засноване у 1955 році). Пізніше, у часи пребудови, ці звклади було закрито.

До 1992 року заклади освіти міста підпорядковувались Селидівському районному відділу освіти. У серпні 1992 року створено новий структурний підрозділ при міській раді - відділ освіти м. Новогродівка.

1992-2001 роки

На посаду начальника відділу була призначена Литвин Людмила Петрівна, директор ЗЗСО І-ІІ ступенів № 8, учитель вищої катгорії, "Відмінник освіти України".

Саме на цей період приходиться відкриття першої української школи (ЗЗСО І-ІІ ступенів № 8), запровадження інтегрованого навчання в прогімназійних класах (ЗЗСО І-ІІ ступенів № 9), диференціація навчання в ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 і № 10.

2001-2010 роки

У 2001 році на посаду начальника призначається  Білецька Людмила Михайлівна, директор ЗЗСО І-ІІ ступенів № 9, учитель вищої категорії, "Відмінник освіти України". В школах міста запроваджується Програма роботи з обдарованими дітьми, розширюється мережа профільних класів у старшій школі, започатковано ЗНО для учнів 11-х класів.

2010-2014 роки

У 2010 році на посаду начальника призначається Денисенко Наталія Петрівна, заступник директора ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка, учитель вищої категорії, педагогічне звання "Учитель-методист". Це був період активного впровадження інноваційних форм роботи із застосуванням ІКТ-технологій, розгортання конкурсного руху серед учнів та педагогічних працівників.

2015-по квітень 2021 року

Відділ освіти міста очолювала Кухтіна Раїса Миколаївна, учитель вищої категорії. Її вимогливість та креативність допомагали успішно вирішувати стратегічні освітянські проблеми.

З червня 2021 року по теперішній час відділ освіти м. Новогродівка очолює Борковець Алла Олексіївна, учитель вищої категорії, депутат Покровської районної ради.