Базова школа

Матеріали для роботи 2022-2023 н.р.:

Рекомендації по створенню освітньої програми

Модельні навчальні програми

Модельні навчальні програми для 5-9 класів НУШ (запроваджуються з 2022/2023 навчального року)

Навчальні програми для 6-9 класів

Навчальні програми для 10-11 класів

«Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи» (Інститут модернізації змісту освіти)

Яким має бути укриття в школі – розʼяснення освітнього омбудсмена (платформа НУШ)

Складаємо навчальний план та обираємо модельні навчальні програми для 5-х класів НУШ (Платформа "На Урок")

ІМЗО про матеріали для НУШ

Підручники для 5 класу НУШ (перегляд / завантаження)

Навчально-методичні матеріали (ІМЗО: у таблиці покликання на підручники, посібники, календарно-тематичне планування).

У 2022-2023 навчальному році освітня програма закладу освіти може бути розроблена на основі:

для 5 класів

Державного стандарту базової середньої освіти (2020),

Типових освітніх програм (наказ МОН від 19.02.2021 № 235)

для 6-9 класів

Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня», затвердженої наказом МОН від 20.04.2018 № 405

Посібники:

Нова українська школа у базовій середній освіті: впевнені кроки Запорізької області: науково-методичний посібник / відп. ред. Т.Є. Гура ; КЗ «ЗОІППО» ЗОР. - Запоріжжя : ЗОІППО, 2022. - 303 с. - (Наукова книга)

Нова українська школа: путівник для вчителя 5-6 класів: навчально-методичний посібник/ за ред. А.Л. Черній, Рівне: РОІППО, 2022, 168 с.

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК «ОРІЄНТИР» No7 (червень) спецвипуск «Стартує НУШ в основній школі», Хмельницький ОІППО.

Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни.

Список відеоуроків з математики, що завжди безкоштовні та доступні на youtube-каналі «Топ школа»

Музейные Прогулки Онлайн экскурсии и 3D 360 виртуальные туры по самым известным музеям мира. Живопись, графика, скульптура, залы, интерьер, работы. Идите и смотрите!