Святковий концерт до Дня працівників освіти м.Новогродівка

Дата: 09.10.2019 19:54

У першу неділю жовтня святкують День педагогічного працівника. Третього жовтня в будинку дитячої творчості відбувся святковий концерт присвячений людям з палким серцем, ласкавою усмішкою, мудрістю і щирістю - працівникам освіти.

Освітян міста  вітали  міський голова Людмила Білецька, начальник відділу освіти  Раїса Кухтіна, голова міської профспілки освітян Ірина Мироненко. Також міський голова привітала всіх присутніх у святковій залі від імені народного депутата України Володимира Мороза.

Почесною відзнакою Новогродівської міської ради – нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІ ступеня нагороджено депутата міської ради чотирьох скликань, директора закладу загальної середньої освіти № 10 ім.Тараса Шевченка Самоздру Людмилу Федорівну та директора першої в місті україномовної школи  - закладу загальної середньої освіти І –ІІ ступенів №8 Мальчину Марію Михайлівну.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено учителя хімії Новогродівського ЗЗСО №7 Авер'янову Юлію Геннадіївну.

Подяку  Міністерства освіти і науки України вручено учителю історії ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Соколенко Юлії Вячеславівні.

Подяки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації вручено Левицькій Олені Олександрівні, учителю ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім.Тараса Шевченка, Зеркаль Ларисі Миколаївні, вихователю закладу дошкільної освіти № 16 «Радість», Нічіпоровій Ларисі Миколаївні, керівнику гуртка Будинку дитячої творчості.

Також було вручено пам’ятні значки «80 років м.Новогродівка» працівникам освіти, які зробили вагомий вклад в розвиток освіти міста.

Цього дня працівників освіти за особливі трудові досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі міста  та з нагоди професійного свята було нагороджено Почесними Грамотами Новогродівської міської ради та відділу освіти м.Новогродівка.

Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих артистів  та педагогічного колективу закладу дошкільної освіти №16 «Радість».

Низький уклін Вам, шановні освітяни, за професіоналізм, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.
Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень!