Перемога в міжнародному конкурсі "Мій рідний край"

Дата: 10.10.2019 19:50

Вітаємо переможців міжнародного конкурсу "Мій рідний край" Уханову Валерію, ученицю ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 та її наставника вчителя історії Гаврилову Любов Георгіївну.

Міжнародний конкурс «Мій рідний край» вже 18 років об'єднує молодь України і зарубіжжя спільною метою: досліджувати і науково обґрунтовувати, аналізувати та порівнювати події і факти історії, повертати з небуття імена видатних особистостей, відроджувати генеалогію роду свого, історичну справедливість. Дванадцятий рік поспіль учні школи приймають участь в цьому конкурсі та получають найвищу нагороду - Перлину конкурсу. Лера працювала над темою «Феномен новомучеництва як зразок служіння християнській вірі (на прикладі життя та смерті Омеляна Ковча). Робота опублікована в збірнику «Міжнародний конкурс «Мій рідний край» 2018-2019.