ЗДО № 16 "Радість" - 50 років

Дата: 11.02.2021 16:08

10 лютого 2021 року заклад дошкільної освіти № 16 «Радість» м. Новогродівка відзначив радісну подію - 50-річний ювілей.

Вік, що складає 50 років - це половина життя, а для дошкільного закладу - ціла історія. У 1971 році вперше відкрилися двері новозбудованого дитсадка - дивовижного світу, де живе безтурботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, велика кількість вихованців (понад 1300) стали випускниками закладу. І вже випускники, які в свій час вийшли з д/с «Радість», приводять своїх дітей та онуків до садочка.

Щиро вітаємо всіх, хто працював у дитячому садку № 16 «Радість» та бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості, щасливого довголіття. Ми завжди пам’ятаємо про Вас та Вашу відданість обраній справі. Зі святом! З Ювілеєм!