Зимовий бум спортивних розваг

Дата: 21.12.2021 15:34

Всі ми знаємо, що дітям необхідні свята та розваги. Неможливо уявити собі життя дитини в дитячому садку без цікавих веселих захоплюючих змагань. А всі змагання об’єднує виховання у дитини потреби в рухах та емоційне сприйняття життя.

Спортивна розвага – це захід, який сприяє пропаганді фізичної культури та здорового способу життя. Виховувати дітей здоровими, сильними та емоційними – задача кожного закладу дошкільної освіти.

Спортивні свята та розваги ввійшли в традиції закладу дошкільної освіти № 16 "Радість". Щорічно вони проводять Дні здоровя, зимові забави, свято Івана Купала та інші.

в грудні в закладі з дітьми проводились цікаві спортивні розваги:

молодша група І і молодша група ІІ «Здрастуй, Зимонько-Зима» (вихователі Ірина Шаманова, Тетяна Шиленко);

середня група І «Снігова карусель» (вихователь Ірина Біленко);

середня група ІІ «Зимовий калейдоскоп» (вихователі Ольга Ватаг, Катерина Клименко);

логопедична група І та логопедична група ІІ «Ми зимі радіємо й ніколи не хворіємо» (вихователі Альона Калоша, Наталія Парінцева);

старша група «Кличе гра весела» (вихователь Тетяна Махоріна).

Всі вихователі в ігровій формі розвивали фізичні якості – спритність, швидкість, координацію рухів. Правильно підібрані тематичні рухливі ігри та вправи в поєднанні з текстом, поєдинки дітей з ворогами здоров’я (лінь, ненажерливість, страхи, неохайність і інше) дозволяють формувати позитивне відношення до фізичної культури, гігієнічних процедур, режиму дня.