МОН надало рекомендації з навчання в 5-х класах НУШ

Дата: 18.08.2021 14:24

Міністерством освіти і науки надані рекомендації для шкіл, які є учасниками інноваційного проекту з впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Рекомендації містять вимоги до освітньої програми закладів загальної середньої освіти, опис загального обсягу навчального навантаження, особливості навчального плану, перелік модельних навчальних програм, опис форм організації освітнього процесу, оцінювання навчальних досягнень учнів тощо.

Рекомендації мають бути взяті до уваги школами, які організовуватимуть освітній процес у першому (адаптивному) циклі / 5 класах закладів загальної середньої освіти за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

Міністерство освіти просить довести зміст рекомендацій до відома керівників та вчителів відповідних закладів загальної середньої освіти.